Hotel Průhonice Tulipán
Hotel Tulipán ubytování Průhonice Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Tulipán / Průhonice

Hotel Tulipán přichází s nabídkou příjemného ubytování v Průhonicích u Prahy, při dálnici D1 Praha - Brno - Vídeň.

Centrum Prahy je od hotelu vzdáleno pouhých 10 km. Z Průhonic jezdí pravidelná autobusová spojení k metru v Praze. 

Kousíček od hotelu Tulipán Průhonice se rozprostírá krásný zámecký Průhonický park, který je na seznamu UNESCO, jedinečná dendrologická zahrada a 600 m od hotelu je největší aquapark ve střední Evropě Aquapalace Čestlice.

Hotel Tulipán je vyhledáván obchodní klientelou, které poskytuje vyhovující prostředí pro obchodní jednání a školení, ale hotel vyhledávají též turisté přijíždějící za krásami Prahy a jejího okolí či návštěvníci blízkého aquaparku.

Hotel Tulipán v Praze Průhonicích nabízí zdarma WIFI přístup na internet po celém hotelu a parkování na hotelovém parkovišti.

Praha Průhonice ubytování:
Hotel Tulipán má k dispozici ubytování ve 30 převážně dvoulůžkových pokojích, ale i rodinné tří a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem a TV, zdarma WiFi přístup k internetu. Pokoj bude pro Vás rezervován do 18.00 hodin. O pozdějším příjezdu je třeba hotel informovat!

Průhonice hotel Tulipán restaurace: 
V hotelu Tulipán ubytování v Průhonicích je otevřena nová restaurace MASALA royale, která je součástí sítě restaurací s originální indickou kuchyní. Pro firemní i soukromé akce lze zajistit i stravování ve stylu kuchyně evropské.

MASALA royale restaurace v objektu hotelu Tulipán má pro své hosty připraveny dva oddělené nekuřácké prostory, salonek a posezení v útulné zahrádce se vzrostlými stromy. Prostory restaurace svou dispozicí přímo vybízejí k uspořádání různých firemních akcí či soukromých oslav, svateb aj. Díky umístění MASALA royale můžete využít i služeb hotelu Tulipán. V MASALA royale můžete využít i nabídku snídaňového menu, které je podáváno denně od 7 do 10 hodin.

Svatby - Nechte si uspořádat svatební hostinu či svatební raut dle Vašich představ! Kompletní servis: výzdoba, svatební dort, koláčky a pečivo, zákusky , ... V letních měsících možno využít příjemné zahrádky v atriu hotelu.

Hotel Tulipán v Praze Průhonicích má atraktivní polohu u dálnice D1 a krásné okolí. Přijeďte si vychutnat atmosféru Průhonic, památky Prahy, nenechte si ujít návštěvu Průhonického parku, ale i jednoho z nejnavštěvovanějších zámků v Čechách - Konopiště (32 km od hotelu). Jen 600 m od hotelu je nákupní zóna.

Hotel Průhonice Tulipán - K hotelu přísluší parkovištěHotel Průhonice Tulipán - disponuje restauracíHotel Průhonice Tulipán -  je k dispozici připojení na internetHotel Průhonice Tulipán -  je k dispozici letní terasaHotel Průhonice Tulipán - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Průhonice Tulipán - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Průhonice Tulipán - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Průhonice Tulipán - na pokojích je telefon